Skip to main content

Neden Tıbbi Cihaz Alanını Seçmelisiniz?

Bard gibi şirketlerin geliştirdiği, ürettiği ve sattığı gelişmiş tıbbi teknolojiler sayesinde insanlar daha uzun yaşıyor ve bu fazladan yıllarda kendilerini daha kaliteli bir yaşam bekliyor.

Baby Boomers neslinin çocukları 60'lı yaşlarına dağlara tırmanarak, üst düzey dereceler elde ederek ve kariyerlerinin ikinci baharına başlayarak giriyorlar. İnsan ömrü uzadıkça ve insanlar vücutlarından daha fazlasını bekledikçe aşınan eklemler, kanser vakaları, fıtıklar ve mesane sorunları gibi yaşlanmayla ilgili sorunların sayısı da artıyor.

Sonuç olarak yenilikçi sağlık bakım ürünlerine olan talep, müthiş bir hızla artıyor. Tıbbi cihaz şirketlerinin rekabetçi kalabilmeleri için yaşam kalitesini artıracak yeni nesil teknolojileri geliştirmek ve pazarlamak için yetenekli bireylere ihtiyaçları var. Bard 1907'den bu yana sektörün liderlerinden olmaya devam ediyor, ekibimize katılmanın tam zamanı.

Hayatı değiştiren inovasyonlar

Bard, AdvaMed olarak bilinen Advanced Medical Technology Association üyesidir. Tıp teknolojilerinin yaşam kalitesini nasıl artırdığı konusunda daha fazla bilgi alın.

CORP 16-55